Home Aktualności ze zlotu w Rosji „100 звеньев” Świeże wieści zlot w Rosji - koniec pionierkiTen projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej.
Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.

Logowanie

100 zastępów - „100 звеньев”

1 Drużyna Rawska sł. bożego Bernarda Kryszkiewicza została zaproszona na zlot rosyjskiej organizacji ORUR (posiadającej status obserwatora w FSE), z okazji jej stulecia. Spotkanie skutów odbywa się nad Jeziorem Ładga w dniach 25.07-02.08.2009r. Są tam skauci z Rosji, a także z innych krajów Europy. FSE reprezentują Niemcy i Polacy (oprócz 1DRw drużyna z Lublina).

Świeże wieści zlot w Rosji - koniec pionierki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Golianek Mateusz   
poniedziałek, 27 lipca 2009 15:43

Od 3 dni znajdujemy się już na miejscu obozu. Czas ten upłynął nam pod znakiem pionieki. Musze przyznać ze chłopcy spisują się bardzo dobrze. Dziś ich budowle były oceniane. Zobaczymy, сzy nie przywiozą nagrody za najlepszą pionierkę.

Jesteśmy w pięknym miejscu nad Ladogą. Wszyscy zgadzamy się, że jezioro jest niesamowite. Codziennie się w nim kąpiemy. 

 

Wszyscy są cali i zdrowi, atmosfera jest dobra (z dnia na dzien lepsza). Тшулещкян mają problemy z zasięgiem, więc proszę się nie matrwić, jeżeli nie można się do kogoś dodzwonić. Internet jest bardzo wolny i mamy do niego daleko, wiec informacje bedą pojawiać się rzadko. 

Pozdrawiamy wszystkich bliskich.